Porażka z Gniewinem

Nie udało się zrewanżować za porażkę w rundzie jesiennej w meczu z drużyna Stolemu. Tym razem na obiektach COS Cetniewo  lepsi byli zawodnicy z Gniewina. Mecz rozpoczęliśmy z animuszem spychająć przeciwnika do obrony, w tym okresie mogła się podobać gra w naszym wykonaniu. Już po pierwszym rzucie rożnym i strzale głową Oskara Kryża objęliśmy prowadzenie a chwilę póżniej mogła paść druga bramka, jednak piłka po strzale Mikołaja Bizewskiego piłka zatrzymała się na słupku. To czego nie wykorzystaliśmy wykorzystali goście - dwie szybkie kontry i prowadzenie objął zespół Stolemu. W ostatnich minutach pierwszej połowy po pięknym strzale w okienko do remisu doprowadza Mikołaj Bizewski.
Druga połowa to już większa dominacja gości. Dwie strzelone bramki podcinają nam skrzydła i gra przestała się kleić, zaczynają sie niedokładne podania i niepotrzebne straty piłki. Wykorzystują to ponownie zawodnicy Stolema i podwyższają wynik na 5 - 2. W końcówce spotkania po faulu w polu karnym - rzut karny wykorzystuje Mikołaj Bizewski zmniejszając rozmiar porażki.